Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Başkan Tütüncü pazar denetiminde
3 Ekim 2017, Salı - 11:27Periyodik olarak semt pazarlarını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hem pazarcı esnafının hem de vatandaşların memnuniyetini bizzat ölçüyor.
Belediyenin hizmet binası karşısındaki mahalle olan Emek’te kurulan pazar yerine yürüyerek giden Başkan Tütüncü, karşılaştığı vatandaşlar ve cadde esnafı ile selamlaşıp hal hatır sordu.
Esnafı tebrik etti
Pazar yerindeki gezisinde stantlarda etiket olup olmadığına dikkat eden Tütüncü, ürünlerin sağlıklı olmasına ve sergilenişlerini inceledi. Meyve ve sebzelerini stantlarında titizlikle sergileyen esnafın elini sıkıp tebrik eden Tütüncü, diğer esnafların da bunu yapmasına teşvik etti. Bu sırada bazı esnaflar, isteklerini üzerine yazdıkları notları Tütüncü’ye iletti. Mahalle sakinleri ise belediyeden olan taleplerini bizzat Tütüncü’ye iletti.