Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez deplasmandan ‘MUT’lu döndü
3 Ekim 2017, Salı - 11:23Kepez’in Altın Kramponları rakibini 1-0 mağlup ederek, deplasmandan mutlu ayrıldı.
İki zorlu takımın karşı karşıya geldiği maçta , fizik ve mücadele gücü yüksek bir oyun oynandı. Deplasman temsilcisi Kepez Belediyespor maçın genelinde oyuna hakim bir görüntü çizerken, rakip kalede zaman zaman etkili pozisyonlar buldu. İlk yarının sonlarına doğru Kepez Belediyespor Enes İlhan Yüksel ile karşılaşmada ki eşitliği bozdu ve 1-0 öne geçti. İlk yarının bitimi ile soyunma odasına önde giden Kepez Belediyespor, ikinci yarıda da oyuna hakim oldu ve rakip ataklarına izin vermedi.
90 dakika sonunda sahadan 1-0 galibiyetle ayrılan Kepez Belediyespor zorlu deplasmandan 3 puan almayı başardı. Kepez Belediyespor bu galibiyetle zirve yarışında iddialı olduğunu gösterdi