Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Tütüncü pazar esnafının yanında
25 Eylül 2017, Pazartesi - 14:20Esnafa yönelik birçok çalışmasıyla esnaf dostu belediyecilik anlayışını perçinleten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sık sık semt pazarcıları ile de bir araya geliyor.
Bu kez Yeni Mahalle Kapalı Pazarı’nda kahvaltıya giden Başkan Tütüncü’yü, Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Bereket duası okunmasının ardından, esnaf ile kahvaltı yapan Tütüncü, ardından pazar stantlarını gezdi.
Esnaf dostu belediyecilik
Esnaf ile sohbet edip isteyen herkesle hatıra fotoğrafı çektiren Tütüncü, belediyesine yapılan talepleri bizzat değerlendirdi. Esnafın halinden anlayan bir belediyecilik anlayışı getirdiklerini vurgulayan Tütüncü, Kepez esnafının tüm gereksinimlerini karşılamak için seferber olduklarını söyledi.