Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Tütüncü öğretmenleriyle buluştu
25 Eylül 2017, Pazartesi - 13:27Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mezunu olduğu Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Antalya İmam-Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nin (ANİMDER) düzenlediği geleneksel pilav gününde öğretmenleriyle özlem giderdi.
Her yıl bu buluşmalara katılan Başkan Tütüncü, hem eğitmen kadrosu, hem de öğrenciler tarafından coşkuyla karşılandı. Okul bahçesinde yapılan pilavdan tadan Tütüncü, ANİMDER’in organizasyonuna katılmaktan duyduğu memnuniyetini ifade etti.
Hatıraları terennüm ettik
Öğretmelerine ve öğrencilere hal hatır soran Tütüncü, okula duyulan aidiyet duygusunu güçlendiren buluşmaların her zaman destekçisi olacağını söyledi. Davet üzerine bir konuşma yapan Tütüncü, “Her tarafı hatıralarla dolu okul bahçesinde 30 yıllık hatıralarımızı terennüm etmekten ve o geçmiş günleri hatırlamaktan, geçmişin bereketiyle geleceğe hep beraber gitmekten mutluyum. Bu mutluluğu bize yaşatanlara teşekkür ediyorum.” dedi.