Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez Belediyesi YÖREX’te
14 Eylül 2017, Perşembe - 16:44Kepez Belediyesi, her yıl büyük bir katılım ile gerçekleştirilen Yörex Yöresel Ürünler Fuarı’na katılımcı olarak katıldı.
Antalya Expo Center’da gerçekleşen ve beş gün sürecek olan fuarda, Kepez Belediyesi de hizmetlerini tanıttığı bir stant ile fuardaki yerini aldı. Antalya Kepez Melek Edindirme Kursları (AKMEK)’nın tanıtıldığı Kepez Belediyesi standı fuarda yoğun ilgi görüyor. AKMEK kursiyer ve eğitmenlerinin bulunduğu stantta çeşitli el sanatları icra ediliyor.
Türkiye’nin her yerinden katılımın gerçekleştiği fuarda, daha önce bir çok fuarda En İyi Stand ünvanını kazanan Kepez Belediyesi yine en ilgi gören stantlardan biri oluyor. 17 Eylül’e kadar devam edecek fuarda yüzlerce firma ile birlikte ziyarete açık olan Kepez Belediyesi Standı, imza atılan vizyon projelerle kazanılan başarıları da ulusal fuarda tanıtmaya devam ediyor. Ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan fuarı destekleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tüm vatandaşları fuarı ve Kepez Belediyesi standını gezmeye davet etti.