Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez’de 3 mahalleye yeni asfalt
13 Eylül 2017, Çarşamba - 12:39Sağlıktan spora, sanattan eğitime kadar bir çok alanda yenilenerek gelişen Kepez’in yolları da modern prestijli bir imaj kazanarak yeniden asfaltlanıyor.
Kepez Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Varsak Demirel, Varsak Esentepe ve Varsak Menderes mahallelerine toplamda 2 bin 314 ton sıcak asfalt dökülüyor. Değişen ve gelişen Kepez’de yollar, sokaklar ve caddeler yeni asfaltlarla kaplanarak yenileniyor. Varsak Demirel Mahallesi 2090 ve 2093 sokaklara 4 bin 474 metrekare, Varsak Esentepe Mahallesi 7103, 7104, 7106, 7108 sokaklara 8 bin 614 metrekare, Varsak Menderes Mahallesi 6923, 6900, 6910 sokaklar, Adnan Menderes Caddesi ve Pehlivan Ali Kurt Caddesi’ne 6 bin 114 metrekare sıcak asfalt dökülüyor.
Toplamda 2 bin 314 ton sıcak asfalt dökülen mahalleler yeni yollarla ilçeye yeni bir imaj kazandırarak Kepez’in değerine değer katıyor. Başkan Hakan Tütüncü, asfaltlanan yeni yolların tüm vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.