Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Karain-Fly-İn korteji Antalya caddelerinde
10 Eylül 2017, Pazar - 16:23‘Uçamaya Hazır Olun’ sloganıyla yola çıkılan etkinlikte Antalyalıları havacılık alanında büyük heyecan ve farklı deneyimler bekliyor. Kara-in FlyIn etkinlik haftasonu Antalya caddelerinde vatandaşlarla buluştu. Büyük ilgi gören etkinlik tırı üzerinde bulunan Gyrocopter ile dikkat çekerken pilot ve maskotlar halkı selamladı. Etkinliğin düzenleneceği 23-24 Eylül\'e kadar , Antalya caddelerinde boy gösterecek.
5 farklı AVM de kurulan Kara-in Flyin stantlarında kayıt formunu doldurarak ve ayrıca selfie çekilip sosyal medya hesaplarında paylaşan kişiler etkinlikte uçma fırsatı yakalayacak. Özdilek AVM, Migros AVM , Ersata AVM, Moll Of Antalya Avm ve Kapalı Yolda kurulan stantlara büyük ilgi gosteriliyor. Stantlarda çocuklar için hediyeler verilirken etkinlik hakkında bilgilendirilmeler yapılıyor. 23-24 Eylül\'de gerçekleşen çekilişle seçilecek kişiler Kara-in Flyin etkinliğinde gösteri uçakları ile uçama fırsatı yakalayacak.
Kortej Tırı ve tanıtım stantı 16-17 Eylül tarihinde belirtilen AVM\'ler, Kapalı Yol ve Antalya Caddelerinde vatandaşlar ile tekrar bir araya gelecek.