Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez’in camileri tertemiz
4 Eylül 2017, Pazartesi - 22:07Başkan Hakan Tütüncü döneminde Türkiye’de belediyeciliğe yeni bir soluk getiren Kepez Belediyesi, ilçede hizmet veren ibadethanelerin temizliğini gerçekleştiriyor.
Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, düzenli aralıklarla ilçede hizmet veren camilerin iç ve bahçe temizliklerini gerçekleştiriyor. Profesyonel bir ekiple gerçekleştirilen temizlik işlemlerinde camilerin her tarafı tertemiz bir şekilde hizmete hazır hale getiriliyor. Temizlik imandan gelir anlayışı ile ilçede bulunan okulların ve yine Türkiye’nin en kapsamlı evde sağlık hizmeti kapsamında yaşı ilerlemiş ve gücü olmayan vatandaşların da ev temizliğini gerçekleştiren Kepez Belediyesi, sosyal belediyeciliğin hakkını veriyor. Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, camisinden okuluna, sokağından caddesine kadar tertemiz bir Kepez için gece gündüz çalışıyor.