Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez zabıtası bayram denetiminde
23 Ağustos 2017, Çarşamba - 12:30Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Antalyalıların sorunsuz bir Kurban Bayramı geçirmeleri için gereken tedbirleri almaya başladı. İlçedeki başta tatlı ve ekmek olan toplu gıda üretimi ve satış yerlerine olan denetimleri sıklaştırmaya başlayan zabıta ekipleri, bir yandan da kurban satış ve kesim yerlerinin hazır hale gelmesi için gereken önlemleri aldı.
Kurban satış ve kesim yerleri hazır
Çamlıca Mahallesi’ndeki hayvan satış yerinde hayvan satıcılarının gereksinim duyduğu her koşul yerine getirilirken, Kepez Belediyesi denetiminde kurban kesimi yapılan Zafer Mahallesi’ndeki kapalı pazar alanı da hazır hale getirilecek. Vatandaşların kendi kesimlerini yapabilecekleri Teomanpaşa, Varsak Karşıyaka, Yenidoğan mahalleleri kapalı pazar alanları ve Gazi Mahallesindeki TOKİ yanındaki parkta oluşabilecek ihtiyaçlar da, karşılanacak.
Her türlü kolaylık sağlanacak
Hayvan satıcılarının rahat bir ortamda ticaretlerini yaparken vatandaşların da kurbanlık alışverişlerini kolayca yapabilmeleri için Çamlıca Mahallesi’nde güzel bir tesis oluşturduklarını hatırlatan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, burada tuvalet, duş, market gibi pek çok sosyal imkanı sunduklarını vurguladı. Antalyalıların kurbanlık hayvan alışverişlerini sorunsuz şekilde yapabilmeleri bakımından tedbirleri aldıklarını belirten Tütüncü, “Şimdiden Antalyalıların bayramını kutluyorum” dedi.