Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez’de Antalya türküleri seslendirildi
21 Ağustos 2017, Pazartesi - 12:52Kültür sanat etkinlikleriyle dünyaca ünlü seslere ev sahipliği yapan Kepez’de bu kez yöre türküleri yankılandı. Başkan Tütüncü’den önce kültür sanat etkinliklerinin yapılacağı bir tek salonu olmayan Kepez, bugün Antalya’nın en büyük kongre merkezinin yanı sıra önemli etkiliklere de ev sahipliği yapıyor. Yine Kepez Belediyesi’nin yoğun çabalarla şehre geri kazandırdığı Dokumapark, önemli bir konsere sahne oldu.
Antalya yöresinin en sevilen türküleri canlı olarak yüzlerce kişiyle buluştu. Kültürel bir önemi olan konser, Antalyalı ve Kepezli vatandaşlardan ilgi gördü. Konserde Grup Göçebe sahne aldı. Bölgenin enstrümanlarını yer aldığı orkestraya canlı performans ile eşlik eden grup solistleri, en sevilen Antalya türkülerini seslendirdi. Vatandaşların hep bir ağızdan eşlik ettiği türkü repertuarı, konseri dinlemeye gelen kalabalıktan alkış aldı. Antalya’nın kültürüne sahip çıkan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, böyle güzel ekinliklere hem Kepez’in kültür sanata olan hasretini giderdiklerini, hem de şehrin kültürünü canlı tuttuklarını ifade ederek etkiliğe katılan vatandaşlara teşekkür etti. Konser en sevilen bölge türküleriyle devam etti.