Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepezspor’dan Antalya\'ya Teşekkür
11 Ağustos 2017, Cuma - 11:51Yaz tatilinde çocukların hoşça vakit geçirmeleri ve profesyonel spor eğitimi almalarına olanak sağlayan Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulları, Antalyalıların ilgi odağı oldu.
Servis imkanı ile Antalya’nın merkez ilçelerinde ki öğrencilerinde tercihi olan Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulları, profesyonel spor yapabilme olanağı sunuyor.
3500 kişi ile açılışı yapılan Kepez’in spor okullarında bu sayı 4000 kişiyi bulmuş durumda. Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, \"Antalya’lı sporseverlerin bizlere gösterdiği ilgiden ötürü ailelere teşekkür ediyorum.\" diye konuştu.
27 Ağustos Pazar Günü saat 10:00\'da Turgut Özal Spor Salonu\'nda gerçekleştirilecek Yaz Spor Okulları kapanış töreninde yapılacak çekilişlerle de süpriz hediyeler spor okulu öğrencilerinin olacak.
Ayrıca kapanış töreni ile birlikte Kepez Belediyesi Kış Spor Okulları kayıtlarıda başlayacak.