Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez’in yeşil alanı artıyor
10 Ağustos 2017, Perşembe - 11:30Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü en fazla yeşil alan miktarına sahip olan ilçeye yeni parklar kazandırmaya devam ediyor.
Varsak Zeytinlik Mahallesi 7874 Sokak’a kazandırılan yeni park ile ilçeye yeni bir yaşam alanı daha ekleniyor. Vizyon projelerle Kepez’in değerine değer katan Kepez Belediyesi, Zeytinlik Mahallesi’ne 1300 metrekare büyüklüğünde bir semt parkı inşa ediyor. Yürüyüş alanları, pergoleler, çocuk oyun setleri, kamelya ve yeşil alanlarıyla mahalle ve çevresine hizmet verecek olan semt parkı, aynı zamanda ilçenin yeşil alan miktarına katkıda bulunacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün döneminde yüzlerce yeni park eklenen ilçenin yeni mahalle parkı Varsak Zeytinlik Mahallesi’nde yer alacak. Çevre düzenlemesi devam eden park çalışması yakın zamanda tamamlanarak şehre kazandırılacak.