Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
“Bu yol aynı zamanda kent merkezine ulaşımı kolaylaştıracak”
24 Temmuz 2017, Pazartesi - 11:16Kepez’deki Göçerler Mahallesi’nde yapımı planlanan Antalya Şehir Hastanesi’ne ulaşımı rahatlatacak olan ana arter, Kepez Belediyesi tarafından hizmete sokuldu.
Sağlık Bakanlığı’nın ruhsat sürecini başlattığı ve bu kapsamda Kepez Belediyesi’ne de başvurduğu 1500 yatak kapasiteli hastanenin yapımına bu yıl içinde başlanacağını müjdeleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, böylelikle ilçesinin sağlık merkezi olacağını hatırlattı.
Trafiği rahatlatacak
Göçerler’i Masa Dağı’na 2 bin 400 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğindeki yolun özel bir çalışma olduğunu belirten Başkan Tütüncü, “Bu yol aynı zamanda Masa Dağı’ndaki hemşehrilerimizin kent merkezine ulaşımını da kolaylaştıracak.” dedi. Şehir trafiğini rahatlatacak yolun yapımının 2 yılda tamamlandığını belirten Tütüncü, “Biz çalıştıkça Kepez çok daha modernleşecek, güzelleşecek.” dedi.