Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Tütüncü Dokuma’ya dokunuyor
19 Temmuz 2017, Çarşamba - 12:45Dokuma Fabrikası’nı farklı kültür sanat mekanlarının yer aldığı yaşam merkezi haline getirmek için yeni adımlar atan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şimdi de bu alanda 15 Temmuz Görsel Sanatlar Müzesi oluşumu için düğmeye bastı.
Önümüzdeki günlerde Dokuma Kent Parkı bünyesindeki oyuncak müzesinin açılış kurdelesini kesmeye hazırlanan Başkan Tütüncü, Dokuma kompleksi içinde yapılacak bilim merkezi, otomobil müzesi gibi yeni mekanların hazırlanışını yakından takip ediyor.
Gelecek 15 Temmuz’da açılacak
Teknikten sorumlu yardımcısı Sebahat Adanır ve teknik ekip ile birlikte Dokuma Kent Parkı’nı ziyaret eden Tütüncü, alanda yapılan tüm altyapı, peyzaj ve aydınlatma gibi çalışmaları teftiş etti. Gelecek yıl düzenlenecek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde açılışı yapılmak üzere 15 Temmuz Görsel Sanatlar Müzesi’ni hazırlayacaklarını duyuran Tütüncü, burada 15 Temmuz ile ilgili görsel çalışmaların sergileneceğini açıkladı.
Şehir bahçesi oldu
Dokuma Kent Parkı’nın Antalya’nın güzel bir şehir bahçesi haline geldiğini belirten Tütüncü, “Oyuncak müzesiyle, EXPO 2016 Antalya’yı andıran mini bahçesiyle, bilim merkeziyle ve müzeleriyle, Dokuma kompleksi farklı yaşam alanları sunuyor olacak” dedi.