Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez demokrasi nöbetinde
16 Temmuz 2017, Pazar - 12:4915 Temmuz 2016’da asker üniformasıyla darbe girişiminde bulunan teröristlerin kalkışmasını halkın bastırması, yeni bir kahramanlık destanı yazdırmıştı. Olayın yıldönümünde halk o gece olduğu gibi yeniden meydanlara yürüdü.
Atatürk Devlet Hastanesi önünden başlayan yürüyüş, geçtiğimiz yıl bir ay boyunca demokrasi nöbetlerinin tutulduğu Cumhuriyet Meydanı’nda yine bir nöbetle devam etti.
Antalya’nın yerel yöneticilerinin öncülük ettiği yıl dönümü gecesine vatandaşlardan da yoğun katılım gerçekleştirildi. Özellikle Kepez’den katılımın yoğun olduğu, ülkenin hainlerden kurtuluşunun yıl dönümü, Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda o görüntülerin hatırlanması ile duygusal dakikalara sahne oldu.
Gece tüm coşkusuyla kahraman şehitlerin anılması ve ülkenin bu girişimden galip çıkmasının sevinciyle sabah erken saatlere kadar aynı kalabalıkla devam etti. Nöbet Tekeli Mehmet Paşa Cami’inde kılınan sabah namazı ile sona erdi. Namaz çıkışı sonrası Kepez Belediyesi tarafından çeşitli ikramlar yapıldı.