Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Tütüncü yangın bölgesinde
9 Temmuz 2017, Pazar - 23:08Başkan Hakan Tütüncü, geçtiğimiz Cuma günü sathi asfalt sezonu töreninde, Gaziler Mahallesi kırsalında yangın çıktığı haberini alır almaz hemen yangın bölgesine gitmişti.
Başkan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, meclis üyeleri ve bürokratlarıyla birlikte yangın bölgesinde incelemelerde bulundu. Tütüncü, yangınla ilgili Kepez İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi erlerinden bilgi aldı.
Başkan Hakan Tütüncü, yangında ekili alanları ve zeytin bahçeleri zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kuruyan otların tutuşması ile çıkan ve rüzgar ile büyüyen yangın, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesinden 25 itfaiye aracı, 2 yangın söndürme helikopteri, 1 yangın söndürme uçağı ile yapılan müdahale ile söndürüldü. Kepez Belediyesi ve diğer ilçe belediyeleri de su arozözleri araçlarıyla yangın söndürme çalışmalarına destek verdi.
Zeytin bahçeleri ve ekili arazilerin zarar gördüğü yangın. 3 kilometrelik alanda etkili oldu.