Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez’den konforlu halkla ilişkiler
5 Temmuz 2017, Çarşamba - 11:19Kepez Belediyesi, ilçeye yeni eserler kazandırırken, hemşehrilerine sunduğu hizmetin kalitesini de her geçen gün yükseltiyor.
Belediyeyi ziyaret edenlerin ilk uğradığı birim olan Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün fiziki ortamı baştan aşağıya yenileniyor.
Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, güler yüzlü, samimi, çözüme odaklı hizmet anlayışıyla ilçe halkının takdirini kazanmıştı. Çay ve kahve ikramı yapılan vatandaşların sorunlarına kısa sürede çare üreten, taleplerini karşılayan halkla ilişkiler bölümünün fiziki ortamı ise belediyenin kaliteli ve konforlu hizmet anlayışını karşılayamaz hale gelmişti.
Halkla ilişkiler yenileniyor
Başkan Hakan Tütüncü de her salı günü beyaz masada hemşehrilerini dinlediği halkla ilişkiler bölümünü, “Çalışanlarım ve Kepezli hemşehrilerim hizmetin en güzeline layıktır.” diyerek yenilime kararı aldı. Daha sonra hazırlanan proje kapsamında halkla ilişkiler biriminde, belediyenin fuayesinde ve protokol girişinde yenileme çalışması başlatıldı. Yenileme çalışması ile belediyenin ağırlama bölümlerinin mobilyalarından boyasına, tavanından yer döşemesine ve ışıklandırmasına kadar her şeyi yenileniyor.
Yenileme çalışması tamamlanıncaya kadar da Halkla İlişkiler Müdürlüğü, eski nikâh salonunda ilçe halkına hizmet verecek.
Başkan Hakan Tütüncü de devam eden yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Tütüncü, çalışmalar hakkında Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır’dan bilgi aldı.
“Önceliğimiz Kepezlilerin mutluluğudur”
Yenileme çalışmasının kısa sürede tamamlanacağını belirten Tütüncü, “Hemşehrilerimizi, belediyemizde en güzel şekilde ağırlamaya, taleplerini kısa sürede karşılamaya büyük önem veriyoruz. Belediye binamız, 2005’te hizmete girmişti. 17 yılın ardından, günde yüzlerce kişiyi misafir eden halkla ilişkiler birimimizin fiziki alt yapısı hizmet taleplerini karşılayamaz hale geldi. Bu nedenle vatandaşımıza daha konforlu bir ortamda hizmet sunabilmek için halkla ilişkiler bölümümüzü, fuayemizi yeniliyoruz. Bizim önceliğimiz hemşehrilerimizin mutluluğu ve huzurudur. Bunun için çalışıyoruz. Yenime çalışmamızda bu amaca dönüktür. Hemşehrilerimizi, kısa süre sonra daha modern bir ortamda misafir etmeye, dertlerine çare bulmaya devam edeceğiz.”