Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Çocuklar bu yaz havuzun tadını Kepez’de çıkaracak
23 Haziran 2017, Cuma - 11:18Antalya’nın ilk olimpik yüzme havuzu olan Adnan Menderes yüzme havuzu, Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtlarının başlamasıyla birlikte kayıt için gelenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
Kayıtlarının başlamasıyla birlikte sadece 15 günde kontenjanları dolan Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu, şehrin her yerinden katılımcılarına servis imkanı sunuyor.
Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Yaz spor okullarımıza ve özellikle havuzumuza gösterilen yoğun ilgiden dolayı Antalyalı hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Amacımız yarınlarımıza sporsever nesiller bırakmak.” ifadelerini kullandı.