Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
15 Temmuz şehitleri Kepez’de anıldı
22 Haziran 2017, Perşembe - 11:25Türkiye’nin en karanlık gecelerinden birinin yaşandığı 15 Temmuz darbe girişimini unutturmamayı amaçlayan 15 Temmuz 2016 Demokrasi Derneği, mevlit düzenleyerek demokrasi şehitlerini andı.
Kepez Belediyesi Ramazan Etkilik Alanı’nda, yüzlerce Kepezli bir araya geldi. Önceden duyuruları yapılan etkinlikte, özellikle şehit yakınları ve gaziler en ön safta yer aldı.
Üç hoca mevlidi şerif okudu
Sesi ve yorumu en güzel 3 hocanın sahneye çıktığı gecede, mevlit-i şerif, Kur-an Kerim tilaveti ve çeşitli ilahiler okundu. Ramazanın birleştirici ikliminde gerçekleştirilen gecede, ülkemizde bir daha böyle bir acının yaşanmaması için birlik ve beraberlik çağrıları yapıldı.