Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez’de Yozgatlılar gecesi
15 Haziran 2017, Perşembe - 10:11Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadı yanında bulunan alanda gerçekleşen Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen hemşeri geceleri devam ediyor.
Antalya Yozgatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği işbirliği ile gerçekleşen gecede sevilen sanatçı Murat Balaban orkestrası ile sahne aldı. Bölge türkülerinin söylendiği geceye Antalya Yozgatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Prof.Dr. İhsan Bulut da ev sahibi olarak katıldı. Sanatçının şarkılarına Antalya\'da yaşayan Yozgatlı vatandaşlar hep birlikte eşlik etti.
Etkinlik alanındaki vatandaşlardan yoğun ilgi gören hemşehri gecesindeYozgat kültürüne ait yöresel türküler seslendirilirken, Ramazan sevincini yaşayan Kepezliler de Balaban ve orkestrasının performansını ilgiyle takip etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehri derneklerine ve Anadolu kültürüne her zaman destek verdiğinin altını çizdi. Ramazan ayı boyunca hemşehri geceleri farklı yöreler ile vatandaşları buluşturmaya devam edecek.