Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez Belediyespor Türkiye ikincisi oldu
4 Nisan 2017, Salı - 11:33Kepez Turgut Özal Spor Salonunda düzenlenen Genç Bayanlar Güreş Şampiyona Türkiye’nin dört bir yanından güreşçiler katılırken, Kepez Belediyespor’un ev sahipliği yaptığı şampiyona kusursuz geçti.
1 -2 Nisan tarihlerinde düzenlenen karşılaşmada ev sahibi Kepez Belediyespor şampiyonayı Türkiye 2.si olarak tamamladı. Madalya ve kupa töreninde Kepez Belediyespor Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’da takımını yalnız bırakmazken : “Böylesini önemli bir şampiyonaya ev sahipliği yaptık ve anlımızın akıyla üstesinden geldiğimizi düşünüyorum. Şampiyonada takımımın ikinci olması gurup verici , emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.