Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Güneş’in asfaltı yenileniyor
29 Mart 2017, Çarşamba - 12:28İlçede dev yatırımlar yaparak bölgenin değer kazanması için çalışmalarını ara vermeden sürdüren Kepez Belediyesi, alt yapı çalışmaları sona eren Güneş Mahallesi’nin asfaltını yeniliyor.
Bölgenin alt yapı sorunları çözülürken çalışmalar sırasında yıpranan eski asfaltın yerine 7 ton sıcak asfalt dökülerek mahalleye daha konforlu yollar kazandırılıyor. Güneş Mahallesi 6001’den 6031 sokaklar arasındaki tüm sokaklara sıcak asfalt çalışması ile yeni bir imaj kazandırılıyor. Toplamda 50 bin metrekare alana kapsayan asfalt çalışması, Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından büyük bir özenle gerçekleştiriliyor.
ASAT’ın gerçekleştirdiği alt yapı çalışmalarının ardından bozulan yollar Kepez Belediyesi tarafından yeniden yapılandırılarak mahalleye konforlu ve temiz sokaklar kazandırılıyor. Yeşil alan miktarında önde olan Kepez, bir yandan yapılaşmanın devam etmesi ile yol ve sokaklarını yeniliyor, bir yandan da yeşil ve temiz bir ilçeye dönüşüyor.
Ekipleri ile gece gündüz çalışarak yoğun bir gayretle ilçeye hizmet ulaştırdıklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, alt yapı çalışmalarının yanında 50 bin metrekare sıcak asfalt döşenen yeni yolların ilçeye ve mahalleye hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, hizmetlerin durmadan devam edeceğinin altını çizdi.