Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepezspor Farklı Kazandı
27 Mart 2017, Pazartesi - 13:59Karşılaşmaya etkili başlayan Kepez Belediyespor rakibi karşısında üstün bir oyun ortaya koyarken 34’de Gürcü oyuncusu Vano Tsilosani ile öne geçti.
Karşılaşmanın ilk yarısının bitimiyle birlikte Kepezspor soyunma odasına önde gitti. İkinci yarıyla birlikte sahada fırtınalar estiren Kepez Belediyespor gol oldu, yağdı. 54’de Cenk Usta kaleciyle karşı karşıya kalırken şık bir dokunuşla topu ağlara gönderdi. Bir dakika sonra Vano Tsilosani kendisinin ikinci takımının ise üçüncü golünü attı. 58.dakida da penaltı kazanan Kepez Belediyespor da Akın Aktaş penaltıyı gole çevirdi. 60’da sahneye yine Akın Aktaş çıktı ve şık vuruşuyla farkı 5’e çıkardı. 62’de korner atışı kullanan Kepez Belediyespor’da Ahmet Keleş topu direk kaleye gönderdi ve gol oldu. Farkı 6’a çıkaran Kepez Belediyespor ikinci yarıda 8 dakikada 5 gol buldu.
Karşılaşmanın geri kalan dakikalarında Şuhut Hisar Belediye farkı azaltmaya çalıştı. 90 dakikayı bitiren düdükle birlikte Kepez Belediyespor sahadan 6-3’lük galibiyetle ayrıldı.