Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Çanakkale ruhu Kepez’de yaşatılacak
15 Mart 2017, Çarşamba - 10:17Hemen her fırsatta vatandaşlara Çanakkale ruhunun hatırlanması için konuşmalar yapan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu birleştirici günü özel etkinlikler düzenleyerek anılmasını sağlayacak. Kepez Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ilçedeki tüm camilerde mevlit okutulması için gerekli ön hazırlıkları yaptı.
Cami çıkışı lokum dağıtılacak
Kepez Müftülüğü işbirliğiyle ilçedeki 170 camide, 17 Mart tarihinde Cuma namazı öncesinde eşzamanlı olarak mevlit okutulacak. Saat 12.30’da başlayacak mevlit sonrasında Cuma namazı kılınacak. Namaz sonrasında cami çıkışında dağıtılmak üzere 60 bin lokum siparişi verildi.
Ozanlar ve öğrencilerle Çanakkale şehitleri
Geçtiğimiz gün Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde şiirler ve türküler ile Çanakkale Savaşı’nın canlandırıldığı ‘Ozanların Dilinden Çanakkale Zaferi’ programının yapıldığı Kepez’de, 20 Mart’ta da özel bir etkinlik yapılıyor.
Bu tarihte Kepez İmam Hatip Anadolu Lisesi ve Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi işbirliğiyle, Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gecesi düzenlenecek.