Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Varsak Sanayi’de hizmete devam
14 Mart 2017, Salı - 10:42“Esnaf dostu başkan” olarak bilinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yapılmasına destek verdiği Varsak Sanayi Sitesi’ne vaat ettiği hizmetleri yerine getirmeye devam ediyor.
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 90 işyerinin bulunduğu sanayi sitesinin 1. etabındaki sokakların sıcak asfaltını ve kaldırımını 2015 yılında yapmıştı.
Bağlantı yolu ve 1. kısmın asfaltı tamam
Fen İşleri Müdürlüğü, bu yıl içerisinde Varsak Sanayi Sitesi’ne ulaşım için bölgede bulvar büyüklüğünde yeni bir yol açtı. Yeni yolun asfalt çalışması ise bu yaz döneminde gerçekleştirilecek.
Başkan Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Varsak Sanayi Sitesi esnafına, yapımı tamamlanan 2. kısımdaki yolların sıcak asfaltını ve kaldırımını da yapacaklarının müjdesini verdi.
2. kısmında asfaltı yapılıyor
Tütüncü, şunları söyledi: “Birinci kısmın kaldırım ve asfaltının yapılması, yolların açılması ve alt yapı çalışmalarıyla ilgili vaatlerimizi yerine getirmiştik. Sanayi sitemizin 1. etabındaki işyerlerini modern bir sanayi sitesinin yolları ve çevre düzenlemesiyle buluşturmuştuk. Sitemizin 2. kısmının yolları ve alt yapısı belediyemiz tarafından en güzel şekilde tamamlanacak. Sanayimizi, şehir merkezine bağlayacak olan yolu da açtık. Şimdi de halkımızın, Varsak Sanayi Sitesi’nden hizmet almak için kullanacağı güzergâhları ve site içerisindeki yolları modern hale getireceğiz. Ramazan Bayramı’ndan sonra Varsak Sanayi Sitesi’ndeki asfalt ve alt yapı çalışmalarını tamamlayacağız.”
Kepez Belediyesi, sanayi sitesinin 2. etabındaki sokakların asfaltlanmasında 6 bin ton sıcak asfalt kullanacak.
Yapım maliyeti 32 milyon 711 bin TL olan Varsak Küçük Sanayi Sitesi’nin 42 bin 480 metrekare kapalı, 17 bin metrekare de yarı açık alanı bulunuyor.