Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepezspor Play-off’taki rakibi Artvin’e hazırlanıyor
9 Mart 2017, Perşembe - 10:24Ligde başarılı bir performans sergileyen ve bunun sonucunda play-offlara katılma başarısı yakalayan Kepez Belediyespor play-off ilk karşılaşmasında Karadeniz temsilcisi zorlu Artvin Belediye deplasmanına konuk olacak.
İlk karşılaşma 10 Mart Cumartesi Artvin Merkez Spor Salonu’nda oynanacak. Play-off karşılaşmasının ikinci ayağında Kepez Belediyespor rakibini 13 Mart Pazartesi günü Kepez Arena Turgut Özal Spor Salonu’nda konuk edecek.
Play-off eşleşmesini değerlendiren Kepez Belediyespor Koç’u Engin Taşkıran : “Artvin zorlu ve iyi bir ekip. Zorlu karşılaşmalar bizi bekliyor. Ama bizde iyi bir oyuncu topluluğuna sahibiz. Zevkli ve zorlu bir eşleşme olduğunu düşünüyorum. Hedefimiz 1. lig yolunda play-off’larda Artvin engelini aşmak” ifadelerini kullandı.
Artvin Belediye-Kepez Belediyespor play-off karşılaşması 10 Mart Cumartesi 17:00’da Artvin Merkez Spor Salonu’nda oynanacak.