Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Tütüncü her yerde Kepez’i dinliyor
1 Mart 2017, Çarşamba - 11:50Geçtiğimiz günlerde Kepez Belediyesi’ne gelen vatandaşlar, Başkan Hakan Tütüncü sürpriziyle karşılaştı. Çeşitli müdürlüklerdeki işlemleri ve iş başvurusu için halkla ilişkiler birimine gelen vatandaşlar, taleplerini doğrudan Başkan Hakan Tütüncü’ye anlattılar.
Her hafta yüzlerce vatandaşı makamında misafir eden, esnaf, okul, cami ve ev ziyaretleriyle ilçe halkıyla iç içe olan Başkan Tütüncü, bu kez halkla ilişkiler biriminde vatandaşları dinledi.
Tütüncü, yaklaşık 1 saat kadar kaldığı halkla ilişkiler biriminde onlarca vatandaşın derdine çözüm buldu. Kepezliler de sorunlarını doğrudan Başkan Hakan Tütüncü’ye anlatmanın mutluluğunu yaşadı.