Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in Sultanları durdurulamıyor
27 Şubat 2017, Pazartesi - 11:03Gösterdiği müthiş performansla takdir toplayan Kepez Belediyespor, grup liderliğini geçen hafta garantilemesine karşın rehavete kapılmadı ve Gelişim Koleji’ni deplasmanda set vermeden mağlup ederek, 13.galibiyetini aldı.
Karşılaşmada baştan sona üstün olan Kepez’in Sultanları 1.seti 11-25 gibi farkla kazandı. 2.set çekişmeli geçerken Sultanlar kazanmasını bildi ve 19-25 sonuçlandı. Son sette rahat bir görüntü sergileyen Kepez Belediyespor 16-25 galip gelirken setlerde 3-0’la rakibini mağlup etti. Kepez Belediyespor play-off’lar öncesi son provasında hazır bir görüntü ortaya koyarken, play-off’ların en iddialı takımlarından olduğunu bir kez daha gösterdi.
Öte yandan ligde grup karşılaşmalarının bitmesine son 1 maç kalırken Kepez’in Sultanlar’ının rakibi Muğla B.Şehir Bld. Ligden çekilmesi nedeniyle Kepez Belediyespor hükmen 3-0 galip sayılacak. Böylelikle Kepez’in Sultanları son 14 karşılaşmasında 14 galibiyet alarak grup karşılaşmasını tamamladı.