Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez Belediyespor çıkışını sürdürdü
20 Şubat 2017, Pazartesi - 11:1018.Haftada Kepez Belediyespor sahasında Tavşanlı Linyitspor’u konuk etti. Ligde 2.sırada bulunan ve 4 haftadır galip gelen Kepez Belediyespor karşılaşmaya mutlak galibiyet hedefiyle çıktı.
Mücadele gücü yüksek zorlu karşılaşmanın ilk yarısında rakip Tavşanlı Linyitspor’dan 38’de Kingsley Ebere Umunegbu kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Baskılı bir oyun sergileyen Kepez Belediyespor zaman zaman gol pozisyonları yakalasa da golü bulamadı ve ilk yarıda takımlar soyunma odalarına beraberlikle girdiler. İkinci yarının başlamasıyla birlikte oyunda ki etkinliğini daha da arttıran Kepez Belediyespor rakip kaleyi sık sık yokladı. 61.dakikada Kepez Belediyesporlu Salih Sazak şık vuruşuyla kaleciyi çaresiz bıraktı ve karşılaşmada Kepez Belediyespor 1-0 öne geçti. Golden sonra oyunda kontrolü tamamen eline geçiren Kepez Belediyespor sahada istediğini yapan bir görüntü sergiledi. 86’dakikada Tavşanlı Linyitspor’dan Osman Buğra Uygsal kırmızı kart görürken takımı 9 kişi bıraktı.
Hakemin son düdüğüyle birlikte Kepez Belediyespor sahadan 1-0 galip ayrılarak zirve yolunda bir adım daha atmış oldu. Kepez Belediyespor galibiyet serisini 5 maça çıkarırken, karşılaşma sonunda büyük sevinç yaşandı.