Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Nefes kesen karşılaşma Kepez’in Devlerinin
20 Şubat 2017, Pazartesi - 09:3016.Haftada seyircisi önünde Aydın Bşb. Efespor’u konuk eden Kepez Belediyespor müthiş mücadele sonucu sahadan galip ayrıldı. Ligin bitimine 3 hafta kala play-offlar için büyük önem taşıyan karşılaşma adeta heyecan fırtınası şeklinde geçti.
Karşılaşmaya etkili başlayan Kepez Belediyespor 1.Periyota 22-15 üstün girdi. Mücadele gücü iyice yükselen karşılaşmada 2.periyot çekişmeye sahne oldu ve 35-33 Kepez Belediyespor soyunma odasına önde gitti. Kepez Belediyesporlu taraftarların büyük ilgi gösterdikleri karşılaşmada 3.periyotta da Kepez Belediyespor 58-56 üstün girdi. Karşılaşmanın 4.periyotu büyük heyecana sahne olurken maçın normal süresi 68-68 sonuçlandı ve uzatmalara gidildi. Kepez Belediyespor uzatmalarda oyundaki ağırlığını gösterdi ve 79-71’lik skorla rakip Aydın Bşb.Efespor’u eli boş gönderdi.
Karşılaşma sonunda büyük sevinç yaşayan Kepez Belediyesporlu oyuncuları taraftarlarla galibiyeti kutladı. Play-off için çok önemli bir galibiyet alan Kepez Belediyespor haftayı karlı kapattı.