Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Antalya Şampiyonu Kepez Belediyespor
15 Şubat 2017, Çarşamba - 11:48U-16 Erkekler Basketbol Ligin’de Kepez Belediyespor fırtınası esti. Grup karşılaşmalarında muhteşem bir performansa imza atarak gruptan çıkan Kepez’in genç basketbolcuları play-off karşılaşmalarında 6 karşılaşma sonunda kupaya uzandı.
Son maçında BDK’ı sahasında üstün bir oyunla 48-75 mağlup eden Kepez Belediyespor Antalya şampiyonu oldu. Şampiyon Kepez Belediyespor karşılaşma sonunda büyük sevinç yaşarken, kupa töreninde şampiyonluğu doyasıya yaşadı. Antalya şampiyonu olan Kepez Belediyespor Manisa’da düzenlenecek Bölge Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.
Şampiyon takımın Koçu Halil Kır, “Çok çalıştık. Yazdan süre gelen iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Hedefimiz Antalya şampiyonu olmaktı ve bunu gerçekleştirdik. Ekip halinde çok emek vererek bu başarıyı elde ettik. Hedefimiz Bölge Şampiyonasında Antalya’yı en iyi şekilde temsil etmek ve başarılı olmak. Bu başarının altında yetenek taramalarında keşfettiğimiz yetenekler ve spor okullarından seçtiğimiz oyuncu gurubunun takım olması var.” ifadelerini kullandı.