Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in Devlerinden Kritik Galibiyet
6 Şubat 2017, Pazartesi - 12:33Kepez Belediyespor’un uzun bir aradan sonra kendi sahası olan Kepez Arena Turgut Özal Spor Salonu’nda oynadığı karşılaşma nefesleri kesti. Ligde iki iddialı ekibin karşı karşıya geldiği müsabakada Kepez Belediyespor baştan sona kadar önde götürdüğü karşılaşmayı 66-56 galip bitirdi.
Karşılaşmaya etkili başlayan Kepez Belediyespor isabet oranı yüksek atışlarıyla 1.periyotu 20-15 önde kapattı. 2.periyotta mücadele gücünün artması heyecanı daha da arttırdı ve 39-29 Kepez Belediyespor soyunma odasına önde gitti. Karşılaşmaya Kepez Belediyesporlu taraftarların büyük desteği vardı. İkinci yarının başlamasıyla Kepez Belediyespor etkinliğini sürdürdü ve 3’lük atışlarında isabet sağladı. 3.periyotu 58-41 önde giren Kepez’in Devleri galibiyeti daha çok isteyen taraf olduğunu hissettirdi. Son periyotta farkı açan Kepez Belediyespor 66-56 galibiyetle sahadan ayrıldı.
Kepez Belediyespor 14.hafta zorlu rakibini mağlup ederek kritik galibiyete imza attı. Karşılaşma sonu büyük sevinç yaşan Kepez Belediyesporlu oyuncular, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nu aralarına alarak galibiyeti doyasıya yaşadı.