Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Antalyalı çocuklar Kepez’de çok mutlu
1 Şubat 2017, Çarşamba - 11:06Kepez Belediyesi’nin ailelerin çocuklarıyla keyifli vakit geçirebilmesi için tasarladığı parklar, sömestr tatilinde yoğun ilgi görüyor.
Başta Kepezpark Varsak bünyesindeki Masal Parkı olmak üzere Kepez Macera Ormanı, Kepez Kent Parkı, Kepez Park Orman, Dokuma Kent Parkı, havaların da güzel olmasıyla haftaiçi günlerinde en yoğun ilgiyi görüyor.
Her yaşa hitap eden park
İçinde çocuk filmlerinin gösterildiği sinema salonları, mini lunapark, yüzme havuzu, çeşitli salon oyunlarının oynandığı salonlar ve 2 dönümlük Masal Parkı’ndan oluşan Kepezpark Varsak, Antalya’nın çeşitli yerlerinden gelen ziyaretçilerin akınına uğruyor. Çocukları ekran başına kilitleyen eski ve günümüzün popüler çizgi film karakterleri ile en bilindik Türk ve dünya masallarının kahramanlarının maketlerinin yer aldığı Masal Parkı, çocuklar kadar nostalji yaşayan yetişkinleri de cezbediyor.
Rengarenk alan
Daltonlar, Tom ve Jery, Casper, Pepe, Daltonlar gibi çizgi film kahramanlarının büyük maketlerinin yanı sıra Alaaddin’in Sihirli Lambası, Rapunzel, Kül Kedisi gibi masalların anlatıldığı renkli maketleri gören çocuklar, mutlu dakikalar yaşıyor. Masal dünyasının yaşatıldığı parkın yanı başındaki oyun parkında da çocuklar ilk kez karşılaştıkları akranlarıyla çeşitli oyunlar oynuyor. Yarıyıl tatilinde çocuklarını buraya getiren veliler de bu anları cep telefonlarıyla fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyor.