Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Lidere selam dur
31 Ocak 2017, Salı - 10:58Ligde fırtınalar estiren lider Kepez Belediyespor, Ayvalıkgücü Belediyesi’ni deplasmanda set vermeden mağlup etti. Kepez Belediyespor bu galibiyetle liderlik koltuğunu iyice sağlamlaştırdı.
Karşılaşmada 1.seti Kepez Belediyespor 18-25 aldı. İkinci sette büyük mücadele yaşanırken Kepez Belediyespor 20-25 galip geldi. Son sette ise Kepez’in Sultanları müthiş bir performansa imza atarken 8-25 gibi farklı bir skorla galip geldi. Kepez’in Sultanları set vermeden galibiyetle ayrıldığı karşılaşma ile son 9 karşılaşmasında 9.galibiyetini aldı.
Liderliğin yanı sıra rakipleriyle de puan farkını açan Kepez Belediyespor kazandığı haftada, şampiyonluk yolunda ki önemli rakiplerinden İzmirspor’un kaybetmesiyle farkı daha da açtı.