Son Haberler
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
Kepez\'e önemli arter \'Eski Kındıra yolu\'
30 Ocak 2017, Pazartesi - 12:24Kepez Belediyesi, ilçenin giderek genişleyen ve modernleşen noktalarını yenilemeye devam ediyor. Varsak’a yeni yolların kazandırılmasının yanı sıra çevresindeki yollar da yenilenerek hizmete sunuluyor.
Geçtiğimiz yıl sathi asfaltı dökülen Kirişçiler yoluna, Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları ile 10 bin ton sıcak asfalt döküldü. Alt yapısı yenilenen 1700 metrelik yol yeni asfalt çalışması ile sil baştan yapılarak hizmete kazandırıldı. Yaklaşık 1 milyon 500 bin TL maliyetindeki yol, 10 bin ton sıcak asfaltın döşenmesi ile modern ve konforlu bir yola dönüştü.
Antalya Burdur çevre yoluna ulaşım sağlayan eski Kındıra yolunun Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin mesaileriyle kazandığı yeni imajı değişen Kepez’in gelişen noktalarına bir yenisini daha eklendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de çalışmalarını düzenli aralıklarla bizzat giderek kontrol ettiği yolun hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, Kepez için gece gündüz çalışarak en iyisini kazandırmayı amaçladıklarını ifade etti. Yaklaşık 25 metre genişliğe sahip olan yeni asfaltlı yol, Varsak-Kirişçiler ve Burdur Çevre Yolu ulaşımını konforlu bir şekilde sağlayacak.