Son Haberler
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
Kepez’den futbola 603 yeni nefer
30 Ocak 2017, Pazartesi - 12:16Türkiye Futbol Federasyonu’nun altyapı oluşturmada örnek gösterdiği Kepez Belediyespor Kulübü’nün yetenek taramasından geçen 603 öğrenci, törenle futbol malzemeleri hediyelerini aldı. Kulübün futbol antrenörlerinin ilçedeki 55 ilkokulda yaptığı yetenek taramasında başarılı olduğu tespit edilen öğrenciler, velileriyle birlikte Hasan Doğan Stadı’ndan bir araya geldi.
Tütüncü çocuklarla bir araya geldi
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü de, tören alanına gelerek çocukların bu mutlu anına tanıklık etti. Öğrenci, veliler ve futbol antrenörlerine hitaben yaptığı konuşmasının ardından toplu hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Tütüncü, çocuklar ile ‘çak’ yaparak stattan ayrıldı.
Spor altyapısını görev seçtik
Çocukların mutluluğunun her şeyden önemli olduğuna vurgu yaparak konuşmasına başlayan Tütüncü, belediye olarak gençlere iyi bir eğitim imkanı sunmanın yanında onlara güçlü bir spor altyapısı oluşturmayı da görev seçtiklerini anlattı. İyi bir eğitim unsurlarından birisinin de öğrenciler spor ve sanatla buluşturmak olduğunun altını çizen Tütüncü, her yıl artan heyecan ve coşkuyla kulübün çocuklara yatırım yaptığını söyledi.
İyi vatandaşlar yetişiyor
Kepez Belediyespor Kulübü’nün futbol imkanları sunarken sporun birleştirici ikliminde velilerine iyi bir evlat, vatana iyi bir vatandaş yetiştirdiğini belirten Tütüncü, “Sadece spor imkanı değil, en önemlisi sorumluluk sahibi iyi bir insan olmayı onlara aşılıyorlar. Sporla ve sanat ile uğraşanlardan, genel itibariyle kötü insan çıkmaz. Burada yapılan işin çok önemli olduğuna inanıyoruz.” diye konuştu.