Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Temel atmaya hava muhalefeti
28 Kasım 2016, Pazartesi - 16:22Tarihi mimarisi ile sosyal yaşam merkezi halini alan Kepez Belediyesi’nin semt konakları zincirinin son halkası olan Esentepe Semt Konağı için düzenlenecek temel atma töreni, hava muhalefeti nedeniyle 2 Aralık Cuma günü saat 15.00’e ertelendi.
Temel atma törenin duyurusunu 29 Kasım olarak yapılmış olan Gökhan Korkut Caddesi üzerindeki semt konağı, meteorolojiden gelen şiddetli yağış uyarısı üzerine ertelendi.
AKMEK kursları da olacak
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün Kasım ayı başında 12 temel atma ve açılış töreni yapılacağını duyurduğu eserlerden olan Esentepe Semt Konağı, çok amaçlı salonuyla hem mahalle sakinlerinin, hem de sivil toplum örgütlerinin ihtiyacını karşılayacak. Özellikle kadınlar ile çocukların çeşitli kategorilerde eğitimler aldığı AKMEK kurslarına da ev sahipliği yapacak olan Esentepe Semt Konağı, yeni yılda hizmet verecek.