Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepez’de en ücra yerlere bile sıcak asfalt
25 Kasım 2016, Cuma - 11:10Kepez Belediyesi sınırlarındaki Büyükşehir yaylası ile köyden mahalleye dönüşmüş en ücra yerleşim yerleri sakinleri, şehir merkezindeki vatandaşlarla aynı sıcak asfalt konforuna sahip oldu.
Teknik ekibi ile birlikte şantiye teftişine çıkan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, köyden mahalleye dönüşen Altıayak ile Gaziler Mahallelerinde yapılan yeni yolları boydan boya gezdi.
Hacmimizin üzerinde hizmet ürettik
Döneminde 500 kilometre yeni yol açarken 1400 kilometre de sıcak asfalt kaplama yaptıklarını belirten Tütüncü, en ücra mahallelerde dahi sıcak asfalt yaptıklarını söyledi. Bir ilçe belediyesinin hacminin çok üzerinde hizmet yatırımları gerçekleştirdiklerini vurgulayan Tütüncü, “Hemşerilerimize daha güzel ortamlarda yaşatma mücadelemizde, böyle güzel eserler doğuyor. Kepezliler mutlu olsun istiyoruz. Bu anlamda daha çok çalışmaya gayret ediyoruz.” diye konuştu.
Asfaltsız yer kalmadı
İçinde bulunduğu Gaziler Mahallesindeki sıcak asfalt kaplanmış yolların Antalyalılara hayırlı olmasını dileyen Tütüncü, “Çok şükür ki sıcak asfaltın gelmediği yer kalmadı. Bu ücra mahallemizin caddeleri dahi Avrupai bir görünüme kavuştu.” dedi.