Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Kepez Muhtarlar Evi gün sayıyor
22 Kasım 2016, Salı - 11:33Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün söz verdiği Kepez Muhtarlar Evi, Aralık ayı içinde hizmete giriyor.
Yenidoğan Mahallesi’ndeki Recep Gürbüz Parkı içindeki tek katlı binanın ön kabulü yapıldı. İhale bedeli 161 bin 120 TL olan ve 232 metrekare kullanım alanı olan tesiste, teras, oturma alanı, ofis, mutfak, hol, engelli bay ve bayan tuvaletleri yer alıyor.
İçi de dışı da kaplanacak
İhale edildikten sonra binanın daha güzel bir görünüme sahip olması için, ek taleplerde bulunuldu. Önce cephesinde dekoratif harman tuğla kaplamaları yapılacak olan dinlenme tesisine, iç yüzey ve tavanına ahşap kaplamalar yapılacak. Temeli betonarme, kolonlarının ise çelik konstrüksiyon olan bina inşaatı süreci ise geçici kabul evresinde.
Tüm muhtarlar kullanacak
Teknik ekibi ile birlikte tesisi gezen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, hemen her odayı incelemeye aldı. İnşaat süreciyle ilgili bilgi alan Tütüncü, “Burayı Kepez’deki 66 mahalle muhtarı kullanacak. Bu güzel parkın içindeki tesis, muhtarlarımızın kendi aralarında kaynaşmasını sağlarken yerel yönetim konularında işbirliği de sağlayacaktır.” dedi.