Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Karşıyaka’nın modernleşmesi gün sayıyor
22 Kasım 2016, Salı - 11:07Modern bir Kepez için gece gündüz çalışan Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarını teftiş eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, 25 bin ton sıcak asfalt dökülen Karşıyaka Mahallesindeki çalışmaları inceledi. Teknik ekibiyle birlikte mahalleye gelen Başkan Tütüncü, 16 kilometre uzunluğundaki Karşıyaka Mahallesi yollarının asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi.
Kaldırımları da yapılıyor
Çalışmalardan memnun kalan mahalle muhtarı ve vatandaşların tebriklerini kabul eden Tütüncü, isteyen herkesle de hatıra fotoğrafı çektirdi. Fen işleri ekibiyle tokalaşan Tütüncü, çalışanlarına moral verdi. Telefon ve elektrik hatlarının yeraltını alınmasının ardından sıcak asfalt çalışmasına başladıklarını açıklayan Tütüncü, bir yandan da 40 bin metrekareye yakın parke kaldırım çalışması yapıldığını söyledi.
Günden güne değer kazanıyor
Kepez’in birçok yerinde buna benzer altyapı çalışması yapıldığını hatırlatan Tütüncü, ilçenin bir an önce modernleşmesi için dur-durak bilmeden çalıştıklarını söyledi. Emek Mahallesi’nin ardından Karşıyaka’da da başlatılan çalışmanın bölgenin değerini arttırdığını belirten Tütüncü, “Günden güne değer kazanan Kepez, asfaltlanan ara yollarıyla modern bir şehir oluyor.” dedi.