Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Tütüncü’den Duraliler teftişi
14 Kasım 2016, Pazartesi - 11:59Ekibiyle birlikte yeni yolların yapıldığı Duraliler Mahallesi’nde teftiş yapan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yeni imar planlamalarıyla bu mahallenin de şehircilik hizmetleri alacağını müjdeledi.
Yeni yolları, parkları ve sosyal tesisleriyle Duraliler Mahallesinin güzel bir yerleşim yeri olduğunu anlatan Tütüncü, yeni çevre yolunun açılmasıyla birlikte buradaki imar planlaması çalışmasının da devam ettiğini söyledi.
Sorunları ortadan kaldırdık
Buraya yeni yapılacak konutlarla da tercih edilir bir yerleşim yeri halini aldığını belirten Tütüncü, “Bu bölgenin imar ve şehircilik yönünden birçok eksikliği vardı. Bunları bir bir ortadan kaldırıp birçok yeni çalışmayı yapmış olduk. Bundan sonraki çalışma aşamalarını arkadaşlarımla birlikte ele aldık. Kepez’in dört bir yanında mutlu insanların yaşadığı bir şehir için çalışıyoruz. Yeni şehircilik hamleleri, Duraliler\'e hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.
Parklara yürüyüş yolu istedi
Teftişi sırasında yeni yapılacak parkların içine yürüyüş yolları, çocukların paten kullanabileceği alanların da olmasını ekibinden isteyen Tütüncü, karşılaştığı vatandaşlarla selamlaştı. Mahalle sakinlerinden beklediği diğer talepleri de dinleyen Tütüncü, olabilecek en kısa sürede bölgedeki tüm gereksinimleri yerine getirileceğini söyledi.