Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Tütüncü gönülleri fethetti
7 Kasım 2016, Pazartesi - 10:10Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yetim, öksüz ve kırsal kesimde yaşayan çocuklara yönelik çeşitli yardımlar yapan Gönülleri Fethet Derneği üyelerini bizzat ağırladı.
Yaklaşık 50 çocuk ile refakatçilerini dernekten alan belediye otobüsü, misafirleri önce Kepez Park Ormana, ardından Kepez Macera Ormanı’na götürdü.
Survivor etaplarına girdiler
Antalya’nın en son açılan 2 kent parkında gezen çocuklar, çeşitli etkinliklere katıldı. Kepez Macera Ormanı’ndaki survivor parkına giren çocuklar, burada dakikalarca eğlendi. Küçük yaş macera tutkunlarına yönelik etaplarda ter atan ziyaretçiler, sonrasında maneje giderek atları sevdi. İlk kez burada ata binen misafirler, unutamayacakları bir gün yaşadı. Günün sonunda ise çeşitli yiyecek ve içecekler ikram edildi.
Tütüncü sevgi gösterileriyle karşılandı
Başkan Tütüncü, misafirlerinin yanına giderek hem kendilerine, hem de refakatçilerine geziden dolayı memnuniyetlerini sordu. Sevgi gösterisiyle karşılanan Tütüncü, çocuklarla ‘çak’ yaptı, hatıra fotoğrafı çektirdi. Her zaman Gönülleri Fethet Derneği’nin faaliyetlerinin destekçisi olacağını ifade eden Tütüncü, misafirlerinin sevincin paylaştı.