Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
Teknikellerden Kepez Spor’a tam destek
4 Kasım 2016, Cuma - 15:55Ziyarette Kepez Belediyespor futbol takımının iyi gidişatı hakkında bilgi verilirken, Kepez Belediyespor’un daha iyi noktalara geleceği belirtildi.
Teknikelller A.Ş Yönetim Başkanı Mustafa Yılmaz, Ahmet Ünlüoğlu\'nun ve Şakir Filiz\'in ziyaretlerinin kendilerini onurlandırdığını dile getirdi. Kepez Belediyespor\'un başarısı için üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını ifade eden Yılmaz, Kepez Spor\'un bu sezonki başarılı gidişatının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Öte yandan Mustafa Yılmaz : \"Teknikeller A.Ş olarak Kepez Spor\'un yanında olmaya devam edeceğiz. Kepez Spor\'umuzun 3.Lig\'e çıkmasını istiyoruz ve inşallah bu sezon olacak. Kepez Spor\'un başarısı için desteğe devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
Ziyaret sonunda Başkan Ünlüoğlu ve Koordinatör Şakir Filiz , Mustafa Yılmaz\'a Kepezspor forması hediye ettirerek, fotoğraf çekildiler.