Son Haberler
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
Kepez’de güreşe milli takviye
4 Kasım 2016, Cuma - 09:59Güreşte başarılı olmayı isteyen ve profesyonel bir ekip kuran Kepez Belediyespor Kulübü, kariyerleri başarılar ve çeşitli yaş kategorilerinde milli takım antrenörlüğü yapmış olan Meral Kaya-İlkay Kaya çiftini takımın başına geçirdi.
Kariyerleri Başarılarla Dolu
Güreşin Antalya’da ki önemli isimlerinden İlkay Kaya, çok sayıda il birincilikleri, grup şampiyonalarında ve Türkiye şampiyonalarında madalyalar kazandı. 3 senedir milli takım antrenörlüğüne devam eden Kaya, Dünya ve Avrupa şampiyonalarında yarıştı. 2016 yılında Dünya şampiyonu olan sporcuları oldu ve 2015 yılında Balkan şampiyonalarında madalyalar kazandı. Milli takım antrenörlüğünü yürüten Kaya’nın birçok sporcuyu milli takıma kazandırdı.
Eşiyle beraber Kepez Belediyespor Kulübü bünyesinde çalışacak olan Meral Kaya ise 2016 yılı Yıldız Bayanlar Milli Takım antrenörlüğü yaptı. Kariyerinde Minik Kızlar Türkiye Takım 3.lüğü, 3 defa Yıldız Kızlar Türkiye Takım Şampiyonluğu ve Yıldız Kızlar Türkiye şampiyonluğu gibi sayısız başarısı bulunan Meral Kaya , yeni sezonda eşi İlkay Kaya ile beraber Kepez Belediyespor Kulübü’nün başarıları için çalışacak.
Kepez’in Başarısı İçin Çalışacaklar
Kepez Belediyespor Kulübü ile anlaşma sağlayan İlkay Kaya, burada yeni projelerle başarı arayacak. Milli antrenör çiftin hedefleri ise Kepez Belediyespor bünyesinde başarılı güreşçiler yetiştirmek , turnuva ve olimpiyatlara sporcular hazırlamak.