Son Haberler
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
Kepez’den çocuklara ücretsiz sinema
3 Kasım 2016, Perşembe - 10:15Kepez Belediyesi tarafından Antalya’nın arka bahçesi olarak görülen bölgeye kazandırılan sinema salonları, vatandaşlara son teknoloji ile film keyfi sunarken, belediyenin yeni projesi salonların kapılarını Kepezli çocuklara açıyor.
Hayatında hiç sinemaya gitmemiş çocukların çoğunlukta olduğu projeden günde yaklaşık 400 çocuk yararlanıyor. Haftanın üç günü farklı okullarda eğitim gören öğrenciler, Kepez Belediyesi’nin araçları ile taşınarak tesislere ulaştırılıyor. Kepezpark Varsak’ta bulunan sinema salonları ve Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nin hizmet verdiği projede, ilk sinema deneyiminin heyecanını yaşayan minik vatandaşlara, çocuk filmleri izlettiriliyor. Eğitimde yapılan yeniliklerin yanı sıra sosyal yaşam alanında da spordan sanata onlarca seçeneğin sunulduğu minikler, Kepez’de çocuk olmanın avantajını yaşıyor.
Günde 400 çocukla yılda ortalama 50 bin öğrenciyi sinemayla buluşturan proje, yine örnek projelerden biri olarak Kepez’de hizmet veriyor. Haftanın üç günü salonları dolduran minikler, arkadaşları ile birlikte sinemada film izlemenin keyfini çıkarıyor.