Son Haberler
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
Kepezli çocuklar şehri geziyor
2 Kasım 2016, Çarşamba - 10:25Kepez Belediyesi, daha önceki yıllarda Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirdiği şehir gezilerine kaldığı yerden devam ediyor.
Ayda iki kez farklı okullarda okuyan 45 öğrenci, rehberler ile belediyenin otobüslerine binerek şehri geziyor. Daha önceki yıllarda Minicity, Antalya Müzesi, Kum Heykel Festivali gibi noktaları ilçede yaşayan dezavantajlı öğrencilere gezdiren proje, bu yıl hayvanat bahçesi, Macera Ormanı ve lunapark gibi noktaları kapsıyor.
İlk tur 9 Kasım’da
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün görev süresince sosyal belediyeciliğin bir göstergesi olarak devam eden projelerden biri olan Kepezliyim Şehrimi Geziyorum, binlerce öğrenciye şehrin en özel noktalarını görme ve gezme imkanı sunuyor. Yıllarca Antalya’da yaşayıp denizi bile göremeyen çocukların gözdesi olan proje, bu yıl Antalya’nın en özel manzarasında Antalya Kepez Macera Ormanı’nda keyifli dakikalar yaşatacak.
Yeni eğitim öğretim yılının ilk şehir turu 9 Kasım tarihinde başlayacak ve yıl boyunca devam edecek. Bu projenin sosyal bir amaca yönelik olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu ve buna benzer projelerle ilçede yaşayanların, sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermeyi ve kentlilik bilincini oluşturmayı amaçladıklarını ifade etti.