Son Haberler
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
Kepez’li Tekvandocular kuşak sınavında
26 Ekim 2016, Çarşamba - 10:16Türkiye Tekvando Federasyonu faaliyet programı kapsamında 4 ayda bir uygulanan kuşak sınavı, Kepezli Tekvandocuların; beyaz, sarı, yeşil, kırmızı olarak 4 kuşakta 120 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. 120 sporcudan 98’nin başarı yakaladığı Kepez Tekvando Takımı önemli bir başarıya imza attı.
6-14 yaş arası Tekvandocuların katıldığı kuşak sınavında başarılı olan Kepez Tekvando’nun antrenörü 7. Dan Cihat Ramazan Gürbüz, “ Tekvando’nun her şeyden önce sağlıklı ve girişken bir nesil yetiştirilmesinde çok önemli. Bu yüzden 6-14 yaşa önem veriyoruz. Hedefimiz buradan olimpiyatlara oyuncu yollamak. ” ifadelerini kullandı.