Son Haberler
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
Kepez liderliği kaptı
24 Ekim 2016, Pazartesi - 13:21Saat 15’de başlayan karşılaşmada kendi seyircisi önüne çıkan Kepez Belediyespor maça hızlı başladı. Kepez, art arda bulduğu atakların sonunda 12. dakika da Enes ile 1-0 öne geçti. Rakip takım 42. dakikada attığı golle eşitliği sağladı.
İkinci yarıya Kepez, oyuna daha kontrollü başladı. Üstünlüğü elinde bulunduran Kepez, Akın’ın 75’de attığı golle tekrardan öne geçti. Maçın ilerleyen dakikalarında başka gol olmadı ve Kepez Belediyespor galibiyete uzanan taraf oldu.
Maçı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de tribünden takip etti. Maç sonrasında galip gelen Kepez Sporlu oyuncuları ziyaret eden Tütüncü, “galibiyetten dolayı, takımımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Maç öncesi topladığı 7 puanla 4. Sırada bulunan Kepez Belediyespor puanını 10 yaptı ve averajla liderliğe yükseldi. Maçta son düdüğün çalmasıyla beraber oyuncular liderlik sevincini yaşadılar.
Taraftarlar yalnız bırakmadı
Ligde iyi bir grafik çizen Kepez Belediyespor’u taraftarlarda yalnız bırakmıyor. Maça büyük ilgi gösteren ve tribünlerin büyük bölümünü dolduran taraftarlarla, takımlarına 90 dakika boyunca destek oldu. Maç öncesi ve maç sonrası oyuncuları tribüne çağıran taraftarlar karşılıklı tezahürat yaptılar.