Son Haberler
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
Devler galibiyetle başladı
24 Ekim 2016, Pazartesi - 13:20Türkiye Basketbol Federasyonu Erkekler 2’inci Lig müsabakaları başladı. Kepez Belediyespor sezonun ilk karşılaşması için Çankırı Belediyesi Demirspor konuk oldu.
Orhan Saka Spor Salonu’nda saat 16.00’da başlayan karşılaşmayı Baş Hakem Samet Fırat Savaş, 1’inci ve 2’inci Yardımcı Hakem Arman Çiçekli ile Şevki Enes Can yönetti.
Karşılaşmanın ilk çeyreğini 19-17 mağlup kapatan Kepez’in devleri, 2’inci çeyreği 31-36’lık skorla galip kapattı. İkinci yarının başlaması ile rakibi arasındaki farkı 12 sayıya çıkaran Kepez’in Devleri maçı 62-56 galip bitirdi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Hakan Çatal, “İlk maç zorlu deplasman. Cezalı ve sakat oyuncularımız vardı geçen sezondan. Buna rağmen maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergiledik. İyi bir maç oldu. Güzel mücadele ettiler. Takımımı tebrik ediyorum.”dedi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ise “Kepez’in devleri sezonun ilk maçından galibiyetle dönüyorlar. Tüm sporcularımı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.”diye konuştu.
Kepez’in devleri ligin ikinci haftası 29 Ekim Cumartesi günü Atatürk Spor Salonu’nda T.E.D’i konuk edecek.