Son Haberler
- Kepez’de aşureler çocukların neşesiyle paylaşıldı
- Başkan Kocagöz: “Kepez’in kalbindeki Kent Meydanı, lidersiz olur mu?”
- Baraj Mahallesi değişimi yaşıyor
- Kepez’in tekvandocularına 2 bronz madalya
- Başkan Kocagöz, Kepez’in temizlik ve atık yönetimini yakından inceledi
- Kepez’de iki ev 12 kamyon çöpten temizlendi
- Kepez’in parkları yenileniyor
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
Kepez’de Hedef 3 Puan
20 Ekim 2016, Perşembe - 11:39Pazar günü sahasında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’ni ağırlayacak olan Kepez Belediyespor , Hasan Doğan Stadyumu’nda gerçekleştirdiği antrenmanlarla hazırlıklarını sürdürüyor.
Antrenman öncesi oyuncularıyla kısa bir görüşme yapan Teknik direktör Şakir Filiz, oyunculardan galibiyet sözü aldı. Düz koşuyla başlayan antrenman, pas ve şut çalışmasıyla devam etti. Geride bıraktığımız 4 haftada topladığı 7 puanla 4. sırada bulunan Kepez Belediyespor, galip gelerek çıkışını devam ettirmenin peşinde. Rakip Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ise ligde 3 puan toplayarak 11. sırada yer alıyor.
Kepez Evinde Geçit Vermiyor
Evinde oynadığı iki karşılaşmadan da sahadan galibiyetle ayrılan Kepez Belediyespor, iç saha maçlarında dikkat çekici bir performans sergiliyor. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi karşılaşmasına 3 puan parolasıyla hazırlanan Kepez Belediyespor, galibiyetle evindeki seriyi devam ettirmek istiyor.
Kepez Hasan Doğan Stadyumu’n da oynanacak müsabaka 23 Ekim Pazar günü saat 15:00’da başlayacak.